درباره ما

دسترسی آسان به خدماتِ سلامت

درباره ما

نوبه یاب سیستمی است به منظور رزرو آنلاین نوبت و وقت ویزیت از پزشک، مشاور و روانشناس که کاریر بعد از مراجعه به سایت می تواند لیستی از پزشکان، مشاوران و مراکز درمانی را ببیند که حتی می توانند این متخصصان از درمانگاه های مختلف باشند.بعد از انتخاب پزشک یا مشاور می توانند با مشاهده وقت های خالی ، نوبت خود را رزرو کرده و هزینه ویزیت را در سایت به صورت آنلاین بپردازد و در وقت مقرر در مطب یا کلینیک حاضر شوید.این سیستم مورد استقبال پزشکان، روانشناسان ، کلینیکها و مراجعان می باشد که نیازهای این سه دسته را برطرف می نماید.

نوبت دهی

پزشکان، مشاوران، روانشناسان و درمانگاه ها می توانند خود را در این سایت به بیماران و کاربران معرفی کنند و روزهای خالی جهت دادن وقت ویزیت به بیماران یا مراجعان را مشخص و قیمت ویزیت را تعیین کنند و منشی ها دیگر نیازی نیست به صورت سنتی و مکتوب وقت های بیماران یا مراجعان را ثبت کنند و از سایت حتی به عنوان سیستم حسابداریشون استفاده کنند چرا که همه پرداخت ها ثبت می شود و حتی امکان گزارش گیری از پرداخت ها وجود دارد.

مشاوره آنلاین

در سامانه و نرم افزار نوبه یاب پزشکان، مشاوران، روانشناسان می توانند از طریق وب سایت و اپلیکیشن با بیماران از طریق چت نوشتاری درون برنامه با امکان ارسال عکس و فایل و صدا اقدام به مشاوره نمایند.
به اینصورت که بیمار یا کاربر پس از جستجو و پیدا کردن پزشک یا مشاور مورد نظر خود اقدام به درخواست مشاوره می نماید و پس از پرداخت هزینه حق مشاوره شروع به گفتگو با پزشک یا مشاور می نماید این امر هم از طریق اپلیکیشن و هم از طریق سایت قابل انجام است. و مشاوره چند ساعت فعال است و تعیین ساعت فعال بودن مشاوره از طریق مدیریت سایت قابل تنظیم است.و پس از پایان مشاوره هزینه با  کثر کمیسیون سایت به حساب پزشک یا مشاور وارد می شود. و پزشکان، مشاوران، روانشناسان می توانند درخواست تسویه حساب نموده و پول بستانکاری خود را برداشت نمایند.

پرسش و پاسخ

یکی دیگر از قابلیت های مهم نرم افزار نوبه یاب امکان پرسش و پاسخ می باشد. که کاربران می توانند در دسته بندی ایجاد شده پرسش های خود را با پرداخت هزینه حق ارسال پرسش مطرح نمایند این پرسش ها در پنل مدیریت ثبت می شود و مدیریت پس از تایید پرسش آن را منتشر میکند. پزشکان، مشاوران، روانشناسان در حساب کاربری خود می توانند مشخص نمایند که از (همه دسته بندی ها یا دسته بندی خاصی پرسش ها برای آنها ارسال و در پنل حساب کاربری نمایش داده شود) و پرسش هایی که هنوز پاسخی به آن داده نشده را می توانند پاسخ دهند.پس از اینکه پاسخ از طرف پزشک داده شد مبلغ کمیسیون کثر و مبلغ حق پرسش به حساب پزشک منظور می گردد.

چرا نوبه یاب ؟

  • خدمت رسانی و پشتیبانی از مشتریان
  • مدیریتی:تیم مدیریتی نوبه یاب با سابقه درخشان در کسب و کار های نو پا و دارای تجربه فراوان در حوزه آموزش به بهترین شکل نوبه یاب را هدایت می کنند.
  • فنی:تیم فنی نوبه یاب با بهره گیری از فرد ماهر در زمینه IT و برنامه نویسی توانایی آماده سازی ،ارتقا و نگهداری پلتفرم نوبه یاب را دارد
  • تیم بازار یابی:نوبه یاب قطعا توانایی بازاریابی در سطح کشوری را داراست امیدواریم شما نیز مارا در این راستا همراهی کنید.