خرید کتاب
کتابهای روانشناسی از آن دسته کتابها هستند که همیشه و همیشه مشتری خود را دارند. مردم در پی دستیابی به حال بهتر و روزگار خوش همواره در پی این دسته کتابها هستند. امید و ناامیدی، افسردگی، تنش;های روزانه و راه;های مقابله با آن و علاقه ی افراد به ساختن زندگی بهتر برای خود، همه و همه از عواملی هستند که افراد مختلف جامعه را به سمت این گروه از کتاب های انگیزشی سوق می;دهد و بااینکه خواندن تنها کافی نیست و اثرپذیری این مطالب علاوه بر زمان بر بودن نیاز به مداومت در خواندن مطالب گوناگون، یادداشت برداری و در نهایت عملیاتی کردن مطالب دارد، باز هم از مشتاقان این کتابها کاسته نمی شود. همانطور که یافتن روانشناس و مشاور خوب محتاج جستجوی زیاد است، خرید بهترین کتابهای روانشناسی هم کار راحتی نیست.
ما در نوبه یاب به معرفی مجموعه ی متنوعی از کتابهای روانشناسی می پردازیم که از جمله ی آنها می توان به شخصیت شناسی، افزایش عزت نفس، مدیریت استرس،اضطراب، افسردگی، وسواس، استعدادیابی، شناخت و مدیریت انگیزه، زندگی شاد، مهارت ارتباطی، تحلیل رفتار متقابل، مدیریت تعارض،مهارتهای همسرداری، روانشناسی مثبت نگر، تربیت فرزند، و ... اشاره کرد.
این صفحه به پیشنهاد کتاب برای مطالعه و معرفی کتابهای خوب روانشناسی اختصاص یافته است (البته می دانیم که تعریف و انتخاب کتاب خوب، تا حد زیادی سلیقه ای است و منظور ما کتاب خوب به سلیقه ی روانشناسان و مشاوران نوبه یاب است).
ما در اینجا اصرار نداریم همه انواع کتابهای روانشناسی معروف را معرفی کنیم و نام ببریم؛ بلکه تنها به سراغ کتابهایی خواهیم رفت که از اعتبار نسبتاً بالایی برخوردارند و  به گمان ما ارزش خواندن دارند. به عبارتی صرفاً به بهترین کتابهای روانشناسی (البته بر اساس قضاوت نوبه یاب) می پردازیم و قصد نداریم به کتاب های معروف و پرفروش ترین کتابهای روانشناسی بپردازیم.

برای مطالعه توضیحات کتاب و خرید ، روی عنوان کتاب کلیک کنید