درخواست ثبت نام مشاوران
لطفا اطلاعات زیر را بصورت کامل وارد نمایید. پس از دریافت اطلاعات از طرف نوبه یاب با شما تماس گرفته خواهد شد

شرایط و تعهدات مشاوران و روان شناسان برای استفاده از سامانه نوبت دهی و مشاوره تلفنی نوبه یاب

 1. استفاده از خدمات سایت، به معنی پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات این سایت است.
 2. ثبت نام در این سامانه به عنوان ارائه دهنده خدمات مشاوره شامل کلیه مراکز مشاوره و روان شناسان و مشاوران دارای مجوز یا پروانه اشتغال معتبر می گردد که بر اساس مدارک بارگذاری شده در منوی ثبت نام سایت یا مدارک ارائه شده به کارشناسان در حین ثبت نام استعلام و کنترل می گردد.
 3. خدمات ارائه شده توسط ارائه دهندگان خدمات مشمول بند 2، شامل خدمات مشاوره، روانشناختی و روان­درمانی به مخاطبین(دریافت کنندگان خدمات) می باشد. بدیهی است هرگونه استفاده غیر متعارف از سامانه برای فعالیت های تعریف نشده از لحاظ حقوقی و یا بدون مجوز لازم، بر عهده ارائه دهنده خدمات بوده و نوبه­یاب هیچگونه مسئولیتی را در این باره نمی پذیرد. تمدید پروانه یا مجوز ها در پیش از انقضا و اطلاع به بخش پشتیبانی نوبه یاب بر عهده ارائه دهنده خدمات بوده و تخلف منجر به قطع کلیه موارد خدماتی موجود در سرویس خواهد شد.
 4. هر گونه ارتباط فقط از طریق سامانه نوبه یاب امکان پذیر است و برقراری ارتباط خارج از سامانه خلاف مقررات سایت است. کاربران متعهد می شوند که مشاوره تلفنی را در سامانه نوبه یاب انجام داده و نسبت به هدایت و راهنمایی و جهت دهی طرف دیگر به منظور خروج از وبسایت نوبه یاب و استفاده از وبسایت ها، سامانه ها و راه های ارتباطی دیگر خودداری کنند. در صورت نیاز به جلسات مشاوره بیشتر، اخذ نوبت ، انجام هماهنگی ها و واریز وجه از طریق سایت یا اپلیکیشن نوبه یاب انجام می پذیرد. عضویت افراد و مشاورانی که این قوانین را نقض کنند لغو خواهد شد.
 5. تمامی نقل و انتقالات مالی مربوط به مشاوره تلفنی از طریق وبسایت نوبه یاب صورت می گیرد. کاربران متعهد می شوند در ارتباط با پرداخت های مربوط به مشاوره تلفنی و دیگر پرداخت های تشریح شده توسط نوبه یاب، خارج از سامانه نوبه یاب اقدام نکنند. همچنین کاربران به نوبه یاب اختیار می‌دهند که بهای خدمات ارائه شده را از دریافت کننده خدمات، دریافت کند و پس از کسر کارمزد بستر ارتباطی نوبه یاب، مبلغ مورد نظر را به حساب مشاور یا روانشناس واریزکند.
 6. کلیه‌ اطلاعات خصوصی مراجع محرمانه باقی خواهد ماند و مشاور از نظر اخلاقی و قانونی و طبق اصل رازداری، موظف است حافظ این اطلاعات باشد؛ مگر در شرایطی که به نظر برسد مراجع ممکن است به خود یا دیگران آسیب برساند. در این صورت مشاور یا روانشناس به لحاظ قانونی می تواند این اطلاعات را در اختیار مَراجع قانونی قرار دهد. بدیهی است مشاور یا روانشناس پیش از این‌گونه اقدامات باید نسبت به احتمال خطرآفرین بودن مراجع برای خود یا دیگران اطمینان حاصل کند.
 7. مسئولیت حفاظت ازاطلاعات کاربری شما به عهده خودتان است. هرگونه خسارت یا آسیب برخاسته از عدم حفاظت شما از مشخصات حساب کاربریتان متوجه شما بوده و نوبه یاب هیچ گونه مسئولیتی را بر عهده نمی‌گیرید.
 8. مسولیت ارائه قیمت خدمات به عهده خود مشاور یا روانشناس است و در صورت عدم رعایت قوانین موضوعه مسئولیت متوجه متخصص است. همچنین مشاور یا روانشناس موظف است تعرفه سازمان نظام روانشناسی و مشاوره را رعایت کند.
 9. هر مشاور می تواند در حساب کاربری خود روز ها و ساعت های کاری و تعطیل را مطابق با برنامه شخصی و فارغ از نظارت های اداری (حفظ حریم خصوصی) تنظیم نماید.
 10. مشاوران، روانشناسان و کلیه‌ی مراکز مشاوره که از سامانه نوبت دهی و مشاوره تلفنی نوبه یاب استفاده می‌کنند، موظف به سرویس‌دهی به موقع ، استاندارد و با کیفیت در زمان مقرر به کاربران نوبه یاب هستند. مشاوران نوبه یاب موظف هستند در ساعت رزرو شده با ورود به حساب کاربری خود اقدام به برقراری تماس با مراجع کنند در صورت عدم برقراری تماس توسط مشاور یا لغو نوبت توسط مشاور، هزینه پردختی مراجع به صورت کامل عودت داده می شود و در صورت عدم رعایت این بند توسط مشاور یا روانشناس (بیش از سه بار)، نوبه یاب مشاور یا روانشناس را از سامانه حذف خواهد کرد.
 11. نوبت اخذ شده تا 24 ساعت قبل از ساعت رزرو شده توسط کاربر قابل لغو می باشد، چنانچه در این بازه زمانی ، نوبت رزرو شده لغو گردد هزینه واریزی به حساب کاربر، عودت داده خواهد شد. اما اگر کمتر از این بازه زمانی لغو شود، 20 درصد از مبلغ واریزی (کارمزد سایت) کسر و باقیمانده به حساب کاربر عودت داده خواهد شد. در صورتی که نوبت رزرو شده توسط کاربر لغو نشود و کاربر به دلیلی در بازه زمانی مشخص شده پاسخگوی تماس تلفنی نباشد مشاور موظف است تا 3 مرتبه (با فواصل زمانی 15 دقیقه) اقدام به برقراری تماس با مراجع کند در صورت عدم پاسخگویی مسئولیت به عهده خود مراجع خواهد بود و مبلغ واریزی پس از کسر کارمزد سایت به حساب مشاور واریز خواهد شد .
 12. مسئولیت حقوقی، سیاسی، فرهنگی و امنیتی صحت اطلاعات درج شده برای معرفی مشاور یا روانشناس محترم بر عهده خود مشاور یا روانشناس است و نوبه یاب در این مورد مسئولیتی نخواهد داشت. بدیهی است که اسناد شناسایی و مجوز های لازم برای تأیید وضعیت و هویت مشاوران بررسی خواهد  شد. همچنین مسئولیت هر گونه حمله سایبری، هک، سوختن سرورها و موارد مشابه علی رغم تدابیر امنیتی، بر عهده  نوبه یاب نمی باشد.
 13. اطلاع رسانی نوبه یاب از طریق سرویس های ایمیل و پیامکی و شبکه اجتماعی مشخص بوده و هرگونه اخذ وجه از اعضای محترم سامانه تنها از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی شاپرک خواهد بود، لذا دریافت وجه از طریق شماره حساب و یا شماره کارت یا مراجعه به خودپرداز و … از مصادیق کلاهبرداری بوده و در صورت قرار گرفتن در معرض فریب مذکور از طرف هکر، سارق و یا کلاهبرداران یا جعل عنوان این سامانه هیچ مسئولیتی بر عهده نوبه یاب نخواهد بود.
 14. ارائه خدمات پشتیبانی تنها از طریق سامانه پشتیبانی وب سایت و یا ایمیل  support@nobeyab.ir و تماس با پشتیبان مستقیم شما امکان پذیر بوده و به درخواست های ثبت شده از غیر این طریق ترتیب اثر داده نخواهد شد.
 15. حفظ کیفیت ارائه خدمات و تأمین منابع کافی سرور و پهنای باند برای عدم قطع سرویس بر عهده نوبه یاب می باشد.
 16. مخاطبان پایگاه تنها به قصد استفاده از خدمات رزرو وقت آنلاین و دریافت مشاوره تلفنی، مجاز به استفاده از صفحات و خدمات نوبه یاب می باشند. بدیهی است تلاش برای هک، سوء استفاده از اطلاعات، جاسوسی، استفاده مجرمانه و با نیت سوء از منابع سرور و هر گونه جرایم اینترنتی در بستر سایت خلاف قوانین بوده و پیگیرد قانونی خواهد داشت. همچنین مسئولیت این اقدامات بر عهده مخاطب متخلف می باشد.
 17. عدم به روز رسانی اطلاعات روز و ساعت مشاوره و عدم ثبت روز های تعطیلی، مرخصی و … که منجر به عدم ارائه خدمات و نارضایتی مراجعان شود تنها و تنها بر عهده مشاور یا روانشناس بوده و عدم ارائه خدمات در ازای رزرو بر عهده نوبه یاب نمی باشد. بدیهی است در صورت رخ دادن مکرر و بیش از ۳ مورد ثبت شکایت در این موضوع، مشاور یا روانشناس از سامانه به صورت یکطرفه و بدون اطلاع رسانی قبلی حذف خواهد شد.
 18. کلیه مفاد قرارداد، مبالغ ارائه سرویس و سلب مسئولیت های مندرج در این تعهدنامه به تشخیص و اختیار نوبه یاب بدون اطلاع قبلی قابل تغییر و بروز رسانی می باشد. این تعهد نامه در 18 بند بین نوبه یاب، ارائه دهندگان طرف قرارداد و مخاطبین برقرار می باشد و با تایید تیک پذیرش شرایط و قوانین مندرج در فرم های سامانه و یا مهر و امضای ذیل این برگه مورد قبول تایید کننده بوده و کلیه مسئولیت حقوقی آن را می پذیرد